Czas realizacji: od 3 do 10 dni roboczych || Darmowa wysyłka powyżej 199 zł

Czas realizacji: od 3 do 10 dni roboczych || Darmowa wysyłka powyżej 199 zł

HEJ! PONIŻEJ MOŻESZ SPRAWDZIĆ WSZYSTKIE MATERIAŁY JAKIE OFERUJE DOGRYWKA, WRAZ Z AKTUALNYMI STANAMI MAGAZYNOWYMI. JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ KONKRETNY MATERIAŁ NA PRODUKCIE KLIKNIJ W NAZWĘ WZORU – PRZEKIERUJE CIĘ ONA DO WIDOKU PRODUKTÓW.

wzornik.png

Wzory oznaczone logo sklepu to wzory projektowane lub drukowane specjalnie na zlecenie DOGRYWKI. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej! 🙂

braki.png
stop-1.png
stop1-1.png

„X” oznacza braki magazynowe. 

Czerwony BRAK materiału, realizacja jest niemożliwa.

Pomarańczowy NA WYCZERPANIU, materiał występuje w ograniczonej ilości, często niepozwalającej na wykonanie danego zamówienia. Zamówienie produktu z taką etykietą najlepiej konsultować mailowo (kontakt@dogrywka.pl) lub pisząc wiadomość na instagramie (@dogrywka.pl). Jeśli takie zamówienie zostanie złożone bez konsultacji zastrzegam sobie prawo do anulowania lub modyfikacji takiego zamówienia w przypadku braku wystarczającej ilości materiału.

Niebieski MATERIAŁ W DRUKU! 🙂 Wróci do sklepu w przeciągu 2 tygodni.

Pamiętaj! Wszystkie zdjęcia umieszczane na stronie są zdjęciami poglądowymi. Materiały drukowane są na metry, każdy produkt może być wykonany z innego fragmentu materiału, przez co produkty mogą przedstawiać inny fragment wzoru. Im mniejszy produkt, tym mniejszy fragment wzoru jest na produkcie widoczny. Kolor produktów i wzorów może odbiegać od rzeczywistości – wszystko zależy od ekranu, na którym oglądana jest strona, od partii wydruku i od warunków studyjnych, w jakich robione jest zdjęcie.