Czas realizacji: od 3 do 10 dni roboczych || Darmowa wysyłka powyżej 199 zł

Czas realizacji: od 3 do 10 dni roboczych || Darmowa wysyłka powyżej 199 zł

O DOGRYWCE

DOGRYWKA to mała, lokalna firma, która powstała z połączenia dwóch rzeczy: miłości do zwierząt i pasji do tworzenia.

Wszystkie akcesoria spacerowe i dodatki tworzone są ręcznie od zera: z największą starannością i dokładnością.

Każdy klient traktowany jest z należytym szacunkiem, bo to dzięki Wam DOGRYWKA może istnieć i ubierać psy w całej Polsce i poza granicami kraju!

 

Różnorodność kolorów i wzorów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie i swojego pupila. Każdy nowy wzór jest tworzony przez polskich ilustratorów i rysowników, tworząc unikalną kolekcję, dostępną tylko w DOGRYWCE.

IMG_9422-1.png

PAMIĘTAJ

Życie jest krótkie. Każde ludzkie 52 dni to rok w psim życiu. Więc przytul swojego pupila, weź go na długi spacer, kochaj i twórz wspomnienia. A ja będę zaszczycona, jeśli od dziś, w maleńkim stopniu, DOGRYWKA będzie mogła być częścią Waszej przygody.

O PRODUKTACH

Podstawą akcesoriów taśmowych jest wytrzymała, odporna na tarcie i rozerwanie polipropylenowa taśma nośna, obszywana obustronnie mocnym, wodoodpornym materiałem poliestrowym. Akcesoria uzupełniane są o okucia stalowe z wykończeniami powierzchni: niklowanym, w kolorze różowego złota lub matowej czerni. Cięższa galanteria, taka jak regulatory oraz klamry wykonywana jest ze stopu cynku. Domyślnie w obrożach zatrzaskowych stosowane są wytrzymałe klamry amerykańskiej firmy Duraflex. Ze względu na sposób produkcji i budowy klamry plastikowe Duraflex charakteryzują się największą trwałością.

 

Wszystkie produkty szyte są na maszynach przemysłowych z wykorzystaniem nici wykonanych ze 100% jedwabiu poliestrowego, czyli nici o podwyższonej wytrzymałości i trwałości. Dzięki budowie i składowi charakteryzują się bardzo dużą odpornością na czynniki mechaniczne oraz chemiczne.

DFX_1845-2.jpg

RZETELNOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ

Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą starannością i dokładnością, z poszanowaniem przepisów prawa oraz według swojej najlepszej wiedzy.

ZNIŻKI HURTOWE

KOMPLET* = Zestaw produktów:

A) obroża + smycz

B) obroża + szelki

lub C) szelki + smycz

 

WYSTAWIAM PARAGONY LUB WEDLE ŻYCZENIA FAKTURY VAT

CENNIK I SPECYFIKACJA

PRZYKŁADOWE WZORY I JEDNOKOLOROWE TKANINY WELUROWE

MOŻLIWOŚĆ NANIESIENIA ODBLASKÓW

1 APLIKACJA = 5 ZŁ. SUGEROWANA ILOŚĆ APLIKACJI DLA OBROŻY:1, SMYCZY MIEJSKIEJ:2, SMYCZY PRZEPINANEJ:3, SZELEK:4.

TERMONADRUKI

SERDECZNIE ZAPRASZAM

ALEKSANDRA | DOGRYWKA.PL

MAIL: KONTAKT@DOGRYWKA.PL

TEL: 501 – 230 – 468

WWW: dogrywka.pl

FB: facebook.com/dogrywkapl

IG: www.instagram.com/dogrywka.pl